MODA

MODA INNE

brand

KLUB DLA PRZYJACIÓŁ W.KRUK

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

W.KRUK S.A.

MARKA WSPIERANA

W.KRUK

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

-

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

Brak informacji

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

Nie dotyczy

OPIS

Klub dla Przyjaciół W.KRUK to program punktowy, gdzie 1 zł wydany na pełnowartościowy towar = 1 pkt. Punkty można wymieniać na rabaty: każde 10 Punktów to 1 zł rabatu z zastrzeżeniem, że minimalna wartość rabatu wynosi 50 zł, a maksymalna wartość rabatu nie więcej niż 50% wartości ceny/wynagrodzenia w transakcji, w której są realizowane punkty. Program oferuje dwa rodzaje kart: karta W.KRUK - karta numeryczna, wydawana po dokonaniu pierwszego zakupu; karta PLATINIUM - imienna karta numeryczna wydawana po przekroczeniu przez uczestnika łącznego obrotu w wysokości 5000 zł z tytułu zakupu towarów i/lub usług w salonach i/lub sklepu internetowego. Do każdej karty przypisany jest stały rabat wynoszący: w przypadku kart W.KRUK - 5%; w przypadku kart PLATINIUM - 10%. Stały rabat przysługuje od regularnych cen detalicznych.

PLUSY I BENEFITY

STAŁE RABATY

POSIADACZE KARTY W.KRUK MAJĄ 5% RABATU PRZY TRANSAKCJI W CENIE REGULARNEJ, KARTA PLATINIUM GWARANTUJE 10% RABATU PRZY KAŻDEJ TRANSAKCJI W CENIE REGULARNEJ.

RABATY KWOTOWE

KLIENT MOŻE ZAMIENIĆ ZEBRANE PUNKTY NA BONY RABATOWE: KAŻDE 10 PUNKTÓW TO 1 ZŁ RABATU Z ZASTRZEŻENIEM, ŻE MINIMALNA WARTOŚĆ RABATU WYNOSI 50 ZŁ, A MAKSYMALNA WARTOŚĆ RABATU NIE WIĘCEJ NIŻ 50% WARTOŚCI CENY/WYNAGRODZENIA W TRANSAKCJI, W KTÓREJ SĄ REALIZOWANE PUNKTY.

ZNIŻKI NA NAPRAWY

Z KARTĄ W.KRUK: 30% ZNIŻKI NA USŁUGI O CHARAKTERZE NAPRAW; Z KARTĄ PLATINIUM: 50% ZNIŻKI NA USŁUGI O CHARAKTERZE NAPRAW.

USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE

Z KARTĄ W.KRUK: 5% RABATU NA USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE; Z KARTĄ PLATINIUM: 10% RABATU NA USŁUGI ZEGARMISTRZOWSKIE.

OPIEKA NAD BIŻUTERIĄ

KLUBOWICZE MOGĄ RÓWNIEŻ LICZYĆ NA: BEZPŁATNE ODŚWIEŻANIE BIŻUTERII PRZEZ 2 LATA OD DATY ZAKUPU; BEZPŁATNE I BEZTERMINOWE ODŚWIEŻANIE BIŻUTERII Z BRYLANTAMI I OBRĄCZEK W.KRUK.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Mężczyźni, Kobiety
Dorośli

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Offline (salony jubilerskie W.KRUK); Online (sklep internetowy: http://wkruk.pl/)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www

REJESTRACJA OFFLINE

Formularze papierowe

KOMUNIKACJA ONLINE

WWW Email Facebook

KOMUNIKACJA OFFLINE

Sklep Ulotki, gazetki Infolinia

CUSTOMER CARE ONLINE

Email Formularz kontaktowy

CUSTOMER CARE OFFLINE

Call center

Powrót do góry