MODA

MODA INNE

brand

YES CLUB

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

YES Biżuteria Sp. z o.o.

MARKA WSPIERANA

YES

STRONA WWW

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

-

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

Reklama YES Sp. z o.o

RODZAJ MECHANIKI

Rabaty Przywileje

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

31.12.2020

OPIS

YES mówi TAK dla programu lojalnościowego. W ramach akcji przyznawane są odpowiednie poziomy uczestnictwa: YES Club, Karta YES Club, Karta YES Club Gold oraz Karta YES Gallery Club, uprawniające do uzyskania określonych korzyści. Do programu YES Club może przystąpić każdy klient, który dokonał zakupu biżuterii lub zegarków YES o dowolnej wartości (klient jest zobowiązany do zachowania, co najmniej jednego paragonu i okazania go w momencie rejestracji do programu). Kolejnym poziomem jest Karta YES Club – klient chcąc ją otrzymać musi dokonać zakupu na kwotę przynajmniej 500 zł jednorazowego bądź w ciągu roku (w tym przypadku klient jest zobowiązany do zachowania paragonów i okazania ich w momencie rejestracji do programu). Ostatnim poziomem jest Karta YES Club Gold – klient w trakcie rejestracji powinien przedstawić paragony na kwotę co najmniej 8000 zł, wydane podczas 1 zakupu bądź w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Karta YES Gallery Club to karta przeznaczona wyłącznie dla klientów Galerii YES (mieszczącej się w Poznaniu przy ul. Paderewskiego 7), otrzymuje ją od organizatora każdy Klient, który dokonał jednorazowego bądź w ciągu ostatnich 12 miesięcy zakupu na kwotę przynajmniej 500 zł (klient jest zobowiązany do pokazania paragonów w czasie rejestracji) w Galerii YES.

PLUSY I BENEFITY

5% RABATU

ZA ZAKUPY NA KWOTĘ POWYŻEJ 500 ZŁ KLIENT OTRZYMA 5% RABATU NA WSZYSTKIE KOLEJNE TRANSAKCJE.

PRZYWILEJE

UCZESTNIK PROGRAMU MA PIERWSZEŃSTWO ZAMÓWIEŃ PRZEDPREMIEROWYCH KOLEKCJI BIŻUTERII YES, DOSTĘP DO SECRET SALE I INNYCH SPECJALNYCH OFERT.

WIADOMOŚCI DLA KLUBOWICZÓW

KLIENT OTRZYMUJE INFORMACJE O NAJNOWSZYCH KOLEKCJACH I PROMOCJACH.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Mężczyźni, Kobiety
Dorośli

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Offline (salony YES); Online (sklep internetowy: http://yes.pl/)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

SMS WWW Email

KOMUNIKACJA OFFLINE

Sklep Infolinia

CUSTOMER CARE ONLINE

Email

CUSTOMER CARE OFFLINE

Call center

Powrót do góry