MODA

SKLEPY ODZIEŻOWE

brand

PUNKTY RABATOWE

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 7,75
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

Eastend.pl

MARKA WSPIERANA

Eastend.pl

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

Android

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

Brak informacji

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty Member get Member

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

Nie dotyczy

OPIS

Klubowicz, który dokona zakupów w sklepie Eastend.pl otrzyma punkty rabatowe, które może wymienić na rabat. Maksymalny rabat wynosi 25% od ceny pierwotnej, przy czym: w zakresie od 0 do 15% włącznie (rabat Silver) – 1 zł rabatu wymienna jest na 1 punkt, w zakresie od 15% do 20% włącznie (rabat Gold) – 1 zł rabatu wymienna jest na 3 punkty, w zakresie od 20% do 25% (rabat Premium) – 1 zł rabatu wymienna jest na 6 punktów. Jest możliwość też możliwość zdobycia dodatkowych punktów: za rejestracje i aktywacje konta – 50 pkt, zapisanie się do newslettera – 20 pkt, podanie daty urodzin w szczegółach konta – 10 pkt, podanie numeru telefonu – 10 pkt, polecenie strony znajomym – 5 pkt + 35 pkt jeżeli polecony znajomy dokona jakiegokolwiek zakupu, dodanie oceny produktu – 1 pkt, opublikowanie recenzji produktu – 5 pkt, opublikowanie recenzji wyróżnionej – 10 pkt, opublikowanie pierwszej recenzji wyróżnionej – 15 pkt, zakupy – 10% wartości zamówienia (nie wliczając kosztów dostawy), punkty okolicznościowe np. z okazji urodzin.

PLUSY I BENEFITY

PUNKTY NA START

ZA REJESTRACJĘ I AKTYWACJĘ KONTA KLIENT DOSTAJE 30 PKT.

DODATKOWE PUNKTY

KLIENT MOŻE OTRZYMAĆ DODATKOWE PUNKTY M.IN. ZA: ZA ZAPISANIE SIĘ DO NEWSLETTERA - 20 PKT.; PODANIE NUMERU TELEFONU – 10 PKT.; WYRAŻENIE ZGODY NA WYSYŁKĘ SMS – 20 PKT.; OPUBLIKOWANIE RECENZJI PRODUKTU – 5 PKT.

MEMBER GETS MEMBER

JEŻELI POLECONY ZNAJOMY DOKONA REJESTRACJI TO KLIENT OTRZYMA 5 PKT + 35 PKT JEŻELI POLECONY ZNAJOMY DOKONA JAKIEGOKOLWIEK ZAKUPU.

PREZENT URODZINOWY

Z OKAZJI URODZIN KLIENT OTRZYMUJE INDYWIDUALNY KOD RABATOWY UPRAWNIAJĄCY DO ZNIŻKI KWOTOWEJ 25 ZŁ PRZY ZAKUPIE ZA MIN. 100 ZŁ.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Mężczyźni, Kobiety
Dorośli, Dzieci

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Online (sklep internetowy: https://www.eastend.pl/)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

Aplikacja mobilna WWW Email Facebook

KOMUNIKACJA OFFLINE

Infolinia

CUSTOMER CARE ONLINE

Email Chat

CUSTOMER CARE OFFLINE

Call center

Powrót do góry