SPORT

PRODUCENCI ODZIEŻY

brand

NIKEPLUS

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

Nike

MARKA WSPIERANA

Nike

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

Android iOS

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

brak informacji

RODZAJ MECHANIKI

Przywileje

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

nie dotyczy

OPIS

Członkostwo NikePlus to zdecydowanie więcej niż tradycyjny program lojalnościowy. To miejsce dla miłośników sportów, w którym mogą poczuć swoje wzajemne wsparcie oraz motywację. Jako członek NikePlus masz dostęp do inspiracji, produktów i społeczności, która po prostu nakręca Cię do działania. Program jest przedłużeniem filozofii marki, a składają się na niego: aplikacja mobilna Nike, Nike Run Club, Nike Training Club oraz dostęp do informacji o premierach najnowszych modeli butów. Aby dołączyć do programu musisz pobrać aplikację mobilną Nike i wypełnić informacje dotyczące Twojej aktywności fizycznej i preferencji treningów. Nie bez powodu, Program niejednokrotnie nazywany jest najlepszym programem lojalnościowym na rynku. Dzięki aplikacji mobilnej masz wszystkie swoje ulubione produkty w zasięgu ręki – będziesz otrzymywał spersonalizowane oferty, treści oraz produkty dobrane na podstawie Twoich wcześniejszych wyborów. Sklep Nike został dostosowany do Twoich potrzeb – uzyskasz rekomendacje produktów na podstawie swoich upodobań. Dodatkowo możesz cieszyć się szybką i bezpieczną realizacją transakcji, bezpłatną wysyłką i bezpłatnym zwrotem w ciągu 30 dni. NikePlus to program dla ludzi aktywnych, dzięki któremu mogą wejść na wyższy poziom treningów. Wnikliwe analizy oraz wskazówki treningowe zostaną dostosowane do potrzeb każdego Klubowicza. Nike pamięta o swoich Klubowiczach w ważnych dla nich dniach. Będąc Członkiem NikePlus, możesz liczyć na specjalny prezent urodzinowy. Ponieważ Marka pielęgnuje swoje relacje z Klubowiczami przygotowała także ekskluzywną ofertę z okazji rocznicy członkostwa. To wyjątkowy dzień zarówno dla Klubowicza, jak i Organizatora. W NikePlus możesz wybrać dla siebie dwie drogi. Dołączając do Klubu Biegaczy lub Klubu osób trenujących (albo do jednego i drugiego). W Nike Run Club znajdziesz wskazówki, inspiracje i innowacje, które pomogą Ci poprawić sportowe wyniki. Dzięki tej aplikacji możesz zachowywać wszystkie niezbędne informacje, które potrzebujesz do monitorowania swoich postępów – tempo, lokalizację, dystans, wzniesienia, tętno i podział na kilometry. Aplikacja Nike Training Club to rady ekspertów oraz odpowiedni plan treningowy dopasowany do Twoich oczekiwań.

PLUSY I BENEFITY

APLIKACJA NA TELEFON

DZIĘKI DOŁĄCZENIU DO NIKEPLUS MOŻESZ LICZYĆ NA SPERSONALIZOWANE OFERTY, TREŚCI ORAZ PRODUKTY DOBRANE NA PODSTAWIE TWOICH PREFERENCJI.

NIKE RUN CLUB

W NIKE RUN CLUB ZNAJDZIESZ WSKAZÓWKI, INSPIRACJE I INNOWACJE, KTÓRE POMOGĄ CI POPRAWIĆ SPORTOWE WYNIKI. DZIĘKI APLIKACJI MOŻESZ ZACHOWYWAĆ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE, KTÓRE POTRZEBUJESZ DO MONITOROWANIA SWOICH POSTĘPÓW.

NIKE TRAINING CLUB

KLUB TRENINGOWY TO RADY EKSPERTÓW ORAZ ODPOWIEDNI PLAN TRENINGOWY DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB.

PREZENT URODZINOWY I ROCZNICOWY

BĘDĄC CZŁONKIEM NIKEPLUS, MOŻESZ LICZYĆ NA SPECJALNY PREZENT URODZINOWY ORAZ CO WAŻNIEJSZE, EKSKLUZYWNĄ OFERTĘ Z OKAZJI ROCZNICY CZŁONKOSTWA.

ZWROT

NIKEPLUS ZAPEWNIA SWOIM KLUBOWCZIOM SZYBKĄ I BEZPIECZNĄ REALIZACJĄ TRANSAKCJI, BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ ORAZ DARMOWY ZWROT W CIĄGU 30 DNI.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Dorośli, pasjonaci sportu

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Online (aplikacja mobilna)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Aplikacja mobilna

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

Aplikacja mobilna Email

KOMUNIKACJA OFFLINE

-

CUSTOMER CARE ONLINE

Chat

CUSTOMER CARE OFFLINE

Infolinia

Powrót do góry