HEALTHCARE & BEAUTY

HEALTHCARE & SPORT INNE

brand

KLUB NEONAIL

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

Cosmo Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

MARKA WSPIERANA

Neonail

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

Android iOS

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

Human2Human Sp. z o.o

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty Member get Member

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

nie dotyczy

OPIS

Program NeoNail to wyjątkowy pakiet benefitów skierowany do fanów manicure. Program jest całkowicie bezpłatny i daje uczestnikowi wiele korzyści: porady, inspiracje, darmową dostawę, kupony rabatowe na zakupy, a także limitowane akcje specjalne dostępne tylko dla Klubowiczów. Aby dołączyć do programu, należy pobrać aplikację mobilną. To właśnie w niej znajdują się dedykowane promocje, inspiracje i porady, a także najnowszy katalog z produktami marki. Z aplikacją NeoNail możesz gromadzić punkty, a następnie wymieniać je na atrakcyjne rabaty, które umilą każdemu Klubowiczowi następne zakupy. Każde wydane 1 zł z kartą Programu to 1 punkt na Twojej karcie. Punkty zdobywa się nietylko za zkaupy. Można je również uzyskać: za dokonanie pierwszych zakupów po rejestracji w Programie, za polecenie Programu innym osobom, które dokonają rejestracji oraz dokonają zakupów z wykorzystaniem Programu, w prezencie na każde urodziny Uczestnika (po roku przystąpienia do Programu). Punkty są ważne przez rok od ich uzyskania.

PLUSY I BENEFITY

PUNKTY I NAGRODY

PUNKTY SĄ PRZYZNAWANE ZA ZAKUP PRODUKTÓW W PUNKTACH SPRZEDAŻY ORAZ W SKLEPIE INTERNETOWYM. 1 PLN = 1 PUNKT. ZGROMADZONE PUNKTY KLUBOWICZ MOŻE WYMIENIAĆ NA BONY RABATOWE OPUBLIKOWANE W APLIKACJI MOBILNEJ. MOŻNA RÓWNIEŻ UZYSKAĆ DODATKOWE PUNKTY: - ZA DOKONANIE PIERWSZYCH ZAKUPÓW PO REJESTRACJI W PROGRAMIE, - ZA POLECENIE PROGRAMU INNYM OSOBOM, KTÓRE DOKONAJĄ REJESTRACJI ORAZ DOKONAJĄ ZAKUPÓW Z WYKORZYSTANIEM PROGRAMU, - W PREZENCIE NA KAŻDE URODZINY UCZESTNIKA.

PROMOCJE I WYDARZENIA

SPECJALNIE DLA KLUBOWICZÓW ORGANIZOWANE SĄ SPECJALNE PROMOCJE I WYDARZENIA.

PREZENT NA POWITANIE

DODATKOWE PUNKTY ZA PIERWSZE ZAKUPY.

BENEFITY

DLA UŻYTKOWNIKÓW PRZEWIDZIANA JEST DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 50 PLN. DODATKOWO UŻYTKOWNIK MA MOŻLIWOŚĆ ZAPOZNANIA SIĘ Z KATALOGIEM PRODUKTÓW ORAZ WIELOMA INSPIRACJAMI.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Kobiety

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

online, offline

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www Aplikacja mobilna

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

Email Inne

KOMUNIKACJA OFFLINE

Sklep

CUSTOMER CARE ONLINE

Email Formularz kontaktowy

CUSTOMER CARE OFFLINE

-

Powrót do góry