MODA

ODZIEŻ

brand

MÓJ PROMOD

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

Promod Polska Sp. z o.o

MARKA WSPIERANA

Promod

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

-

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

brak informacji

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

nie dotyczy

OPIS

Marka Promod przygotowała wyjatkowy program - Mój Promod, w którym każda klubowiczka poczuje się doceniona. Filozofią marki jest tworzenie ubrań dla kobiet wyjatkowych, naturalnych, ale i zapracowanych. Ubrania prjektowane są w ponadczasowym stylu z odrobiną francuskiej elegancji. By czuć się sobą możesz przystąpić do programu lojalnościowego marki i zyskiwać na każdych swoich zakupach. Marka stawia na zaangażowanie, dlatego Mój Promod jak nabradziej wpisuje się w jej działania. W ramach programu Mój Promod Klubowiczki gromadzą punkty za zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym, które wymieniane są na bony ważne przez 6 tygodni od momentu otrzymania. Za 5 zł wydane na zakupy, każdy z kartą stałego klienta otrzymuje 1 punkt. Uczestnicy programu mają możliwość rezerwacji wybranych produktów, otrzymują zaproszenia do uczestnictwa w specjalnych akcjach promocyjnych i dodatkowo mają możliwość skorzystania z usług krawieckich. W dniu swoich urodzin, Klubowicz otrzymuje nagrodę niespodziankę. Uczestnictwo w programie wymaga jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 25 PLN. Mój Promod to program skrojony na miarę wymagających Klientek w podziękowaniu za ich lojalność.

PLUSY I BENEFITY

PUNKTY I NAGRODY

KLUBOWICZ ZA KAŻDE 5 PLN OTRZYMUJE 1 PUNKT. ZA KAŻDE ZGROMADZONE 100 PUNKTÓW PROMOD WYSYŁA DROGĄ E-MAIL LUB SMS BON O WARTOŚCI 20 PLN DO WYKORZYSTANIA W SKLEPIE STACJONARNYM LUB INTERNETOWYM PROMOD, WAŻNY PRZEZ 6 TYGODNI OD MOMENTU JEGO OTRZYMANIA.

BENEFITY

BEZPŁATNE SKRACANIE SPODNI, URODZINOWY BON DO WYKORZYSTANIA W SKLEPACH PROMOD ORAZ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI 3 PRODUKTÓW NA 3 DNI.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Kobiety

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

online,offline

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www

REJESTRACJA OFFLINE

Formularze papierowe

KOMUNIKACJA ONLINE

Email

KOMUNIKACJA OFFLINE

-

CUSTOMER CARE ONLINE

Email Formularz kontaktowy

CUSTOMER CARE OFFLINE

-

Powrót do góry