HORECA

RESTAURACJE

brand

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY BOBBY BURGER

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

Bobby Burger Sp. z o.o.

MARKA WSPIERANA

Bobby Burger

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

Android iOS

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

LoyaltyPlant

RODZAJ MECHANIKI

Punkty

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

nie dotyczy

OPIS

Program lojalnościowy Bobby Burger jest wyjątkowo prosty. Do rejestracji w programie potrzebna jest tylko aplikacja mobilna. Pobierasz aplikację, zamawiasz burgery, zbierasz punkty i cieszysz się rabatami. W odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów program lojalnościowy przeniósł się całkowicie do sfery mobilnej. Aplikacja Bobby Burger to coś więcej niż platforma do zamawiania jedzenia online. To program lojalnościowy, budujący zaangażowanie między Klientem, a jego ulubioną restauracją. Właściciele chcieli nagrodzić stałych klientów za ich lojalność, oferując im zamawianie ulubionych burgerów za pomocą aplikacji w telefonie, dzięki czemu mogą oni ominąć kolejki w barze. Dodatkowo posiadacze konta zawsze będą na bieżąco z ofertą, promocjami oraz wydarzeniami. Historia Bobby Burgera rozpoczęła się od sprzedawania amerykańskich burgerów w foodtrucku. Dostrzegając zainteresowanie amerykańskim streetfoodem, w Warszawie i innych miastach Polski zaczęły pojawiać się stacjonarne bary Bobby Burger. Restauracja ustawiona jest frontem do klienta i stale ulepsza swoją ofertę. W menu pojawiły się burgery wegetariańskie, a nawet wegańskie. Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodego klienta, który przyzwyczajony jest do kupowania wszystkiego online, powstała aplikacja. Aplikacja, które jest jednocześnie programem lojalnościowym. Stali klienci nagradzani są punktami. Każda wydana złotówka to 1 punkt na koncie. Punkty można wymieniać na darmowe burgery. Oferta może różnić się w zależności od lokalizacji restauracji, dlatego szczegółowe informacje na temat wymiany punktów dostępne są po wybraniu lokalizacji swojej ulubionej burgerowni.

PLUSY I BENEFITY

PUNKTY

ZA KAŻDĄ WYDANĄ ZŁOTÓWKĘ OTRZYMASZ PUNKT, A ZEBRANE PUNKTY WYMIENISZ NA BURGERY.

APLIKACJA MOBILNA

KLUBOWICZ ZAMAWIA BURGERY Z DOSTAWĄ POD WSKAZANY ADRES LUB Z ODBIOREM W LOKALU ZA POŚREDNICTWEM APLIKACJI MOBILNEJ, ABY OMINĄĆ KOLEJKI.

INFORMACJA O PROMOCJACH

KLUBOWICZE SĄ NA BIEŻĄCO JAKO PIERWSI INFORMOWANI O NOWEJ OFERCIE, PROMOCJACH CZY SPECJALNYCH WYDARZENIACH.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Kobiety, Mężczyźni
Dorośli

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Online (zakup burgerów w aplikacje mobilnej Bobby Burger)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Aplikacja mobilna

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

Aplikacja mobilna Email

KOMUNIKACJA OFFLINE

-

CUSTOMER CARE ONLINE

Email

CUSTOMER CARE OFFLINE

List

Powrót do góry