HORECA

RESTAURACJE

brand

URBAN FRESH

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

Salad Story S.A.

MARKA WSPIERANA

Salad Story, WrapMe! by Salad Story

FACEBOOK

-

APLIKACJA MOBILNA

Android iOS

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

Loyalty Point

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

-

OPIS

Salad Story dzień po dniu stara się pokazać, jak łatwo można cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem, który powstaje w kilka chwil na oczach Klientów. Dlatego też przygotowując program lojalnościowy, Marka kierowała się podobną ideą. Ma być prosto, ale z dużymi korzyściami. Program lojalnościowy Mój Urban Fresh to oferta promocji, kuponów oraz innych atrakcyjnych benefitów skrojonych specjalnie na potrzeby podniebień Klientów restauracji Salad Story oraz WrapMe! by Salad Story. W drodze po zdrowie i nagrody zasady są proste. Klubowicz kupuje w Salad Story lub WrapMe, zbiera pieczątki, a w zamian ma dostęp do benefitów. Za każde 15,99 zł wydane w czasie jednej transakcji, uczestnik otrzymuje jedną pieczątkę, stanowiącą odpowiednik jednego punktu. Za każde 10 punktów w postaci zebranych pieczątek Uczestnik otrzymuje rabat na zakup jednego Produktu z oferty Salad Story lub Wrap Me! w wysokości19,99 zł. Jeżeli lubisz jeść zdrowo, ale nie masz wiele czasu na przygotowany smacznego, zielonego posiłku w domu, koniecznie skuś się na coś z oferty Salad Story. Nie zapomnij o przystąpieniu do Programu, dzięki któremu możesz wiele zyskać. Program nie łączy się z innymi promocjami.

PLUSY I BENEFITY

PUNKTY

ZA KAŻDE 15,99 ZŁ WYDANE W CZASIE JEDNEJ TRANSAKCJI W SALAD STORY LUB WRAP ME! UCZESTNIK OTRZYMUJE JEDNĄ PIECZĄTKĘ STANOWIĄCĄ ODPOWIEDNIK JEDNEGO PUNKTU. ZA KAŻDE 10 PUNKTÓW W POSTACI ZEBRANYCH PIECZĄTEK UCZESTNIK OTRZYMUJE RABAT NA ZAKUP JEDNEGO PRODUKTU Z OFERTY SALAD STORY LUB WRAP ME! W WYSOKOŚCI 19,99 ZŁ.

BONUS NA START

ZA ZAREJESTROWANIE SIĘ DO PROGRAMU, UCZESTNIK OTRZYMUJE BENEFIT Z POWSTACI PIERWSZEJ PIECZĄTKI.

PREZENT URODZINOWY

ORGANIZATOR MA MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA DODATKOWEJ PIECZĄTKI LUB INNEGO UPOMINKU Z OKAZJI URODZIN KLUBOWICZA.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Kobiety, mężczyźni

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

offline (restauracje)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www Aplikacja mobilna

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

Strona www Aplikacja mobilna SMS Email

KOMUNIKACJA OFFLINE

Sklep

CUSTOMER CARE ONLINE

Email

CUSTOMER CARE OFFLINE

List

Powrót do góry