MODA

ODZIEŻ

brand

NEW BALANCE CLUB

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

New Balance Poland Sp. z o.o.

MARKA WSPIERANA

NEW BALANCE

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

-

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

brak informacji

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty Przywileje

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

nie dotyczy

OPIS

Do Klubu New Balance powinien dołączyć każdy, kto ceni sobie wygodne buty w dobrej cenie. Marka wyznacza rabaty za czynności dokonywane podczas zakupów, a najlepsze jest to, że rabaty się sumują. 10% rabatu dostaniesz za zgodę na komunikację mailową i smsową, a dodatkowe 5% jeżeli pierwsze zakupy zrobisz za 350 zł. Łącznie już na start możesz liczyć na 15% upustu. W ramach Clubu New Balance uczestnicy gromadzą punkty za zrealizowane zakupy. Każda złotówka to 1 punkt. Zgromadzone punkty uczestnicy mogą wymieniać na rabaty. Organizator wyznaczył 5 progów rabatowych, przy czym najniższy rabat jest w wysokości 15%, a najwyższy 35%. Wysokość rabatu uzależniona jest od sumy zgromadzonych punktów - im więcej punktów Klubowicz zgromadzi tym większy rabat otrzyma. Uczestnictwo w programie można zarejestrować online na stronie Organizatora oraz offline w salonie obuwniczym marki. New Balance to producent obuwia i odzieży sportowej. Stawia na wygodę, ale i styl. Taki też jest ich program lojalnościowy. Wygodny, dopasowany do oczekiwań Klienta.

PLUSY I BENEFITY

RABATY

ZA KAŻDĄ WYDANĄ ZŁOTÓWKĘ ONLINE LUB W SKLEPIE STACJONARNYM, KLUBOWICZ DOSTAJE 1 PUNKT. WYSOKOŚĆ RABATU UZALEŻNIONA JEST OD SUMY UZBIERANYCH PUNKTÓW. IM WIĘCEJ PUNKTÓW KLUBOWICZ UZBIERA, TYM WIĘKSZĄ OTRZYMA ZNIŻKĘ. KAŻDY KOLEJNY ZAKUP PRZEDŁUŻA WAŻNOŚĆ PUNKTÓW O ROK, DZIĘKI CZEMU Z ŁATWOŚCIĄ MOŻNA OSIĄGAĆ WYŻSZE RABATY.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Dorośli, Kobiety, Mężczyźni

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

online

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www

REJESTRACJA OFFLINE

-

KOMUNIKACJA ONLINE

Strona www Email

KOMUNIKACJA OFFLINE

-

CUSTOMER CARE ONLINE

Email

CUSTOMER CARE OFFLINE

Infolinia

Powrót do góry