MODA

ODZIEŻ

brand

KAPPAHL LIFE & STYLE

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 0
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

KappAhl Polska sp. z o.o

MARKA WSPIERANA

KappAhl

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

Android iOS

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

brak informacji

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Przywileje

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

nie dotyczy

OPIS

Klub KappAhl Life & Style gwarantuje swoim Uczestnikom jeszcze więcej mody i wiele dedykowanych ofert. Miłość do mody i stylu zaowocowała powstaniem programu lojalnościowego, skupiającego Klientów marki KappAhl. Firma stawia na indywidualnego klienta, dlatego przystępując do Klubu będziesz w centrum zainteresowania. Członkostwo w klubie oznacza dostęp do wachlarza korzyści, takich jak punkty za zakupy, udział w wydarzeniach, inspiracje i oferty dostępne wyłącznie dla klubowiczów Jako członek klubu będziesz otrzymywać ekskluzywne oferty. Zniżki klubowe znajdziesz w sklepie, jak również otrzymywać je będziesz za pośrednictwem e-mail i sms. Jako pierwszy dowiesz się o nowościach marki oraz zobaczysz najlepsze artykuły z sezonowych kolekcji. Klub KappAhl Life & Style to więcej mody za mniejsze pieniądze. Członkostwo w Klubie nic nie kosztuje. Program polega na mechanice punktowej. Za każde wydane 1 zł, Klubowicz otrzymuje 2 punkty. 1000 punktów można wymienić na bon rabatowy w wysokości 25 zł. Do Klubu możesz przystąpić bezpośrednio po pobraniu aplikacji mobilnej sklepu lub zakładając konto na stronie internetowej sklepu.

PLUSY I BENEFITY

PUNKTY I NAGRODY

ZA KAŻDĄ WYDANĄ ZŁOTÓWKĘ (PLN 1) NALICZANE SĄ 2 PUNKTY KLUBOWE. KORZYŚCI PRZEKAZYWANE SĄ CZŁONKOM W FORMIE WIRTUALNYCH KUPONÓW. ZA UZBIERANE 1000 PUNKTÓW GENEROWANY JEST WIRTUALNY CZEK BONUSOWY O WARTOŚCI 25 ZŁOTYCH.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Dorośli, Kobiety, Mężczyźni

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

offline, online (sklep https://www.kappahl.com/pl-PL/)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www Aplikacja mobilna

REJESTRACJA OFFLINE

Sklep

KOMUNIKACJA ONLINE

SMS Email Inne

KOMUNIKACJA OFFLINE

Sklep

CUSTOMER CARE ONLINE

Email

CUSTOMER CARE OFFLINE

Infolinia

Powrót do góry