DLA DZIECI

ZABAWKI

brand

SMYK&SPÓŁKA

Ogólna ocena atrakcyjności programu, z punktu widzenia uczestnika

OCENA: 7,91
SZCZEGÓŁY
MENU
INFORMACJE
OPIS
PLUSY I BENEFITY
TARGET I DYSTRYBUCJA
KOMUNIKACJA

INFORMACJE PODSTAWOWE

ORGANIZATOR

SMYK S.A.

MARKA WSPIERANA

Smyk

FACEBOOK

APLIKACJA MOBILNA

Android iOS

AGENCJA ODPOWIEDZIALNA

Loyalty Point

RODZAJ MECHANIKI

Punkty Rabaty Przywileje

LICZBA PUNKTÓW/SKLEPÓW

DATA ZAMKNIĘCIA

Nie dotyczy

OPIS

Zasady programu SMYK&Spółka są dziecinnie proste. Za każdy wydany 1 zł, klient dostaje 1 puzzel. Tak się składa, że wirtualne puzzle zmieniają się w realne pieniądze, bo są wymieniane na bony zakupowe. 333 puzzle to bon o wartości 10 zł. Jego wartość może być oczywiście większa. Jeśli zgromadzono wielokrotność 333 puzzli, np. 999, to Klubowicz dostaje bon o wartości 30 zł. Klienci mogą też zapuścić korzenie w programie, tworząc tzw. drzewo rodzinne. Dzięki niemu wszyscy bliscy uczestnika mogą zbierać puzzle na wspólne konto oraz mieć wgląd do kalendarza wydarzeń. Rodzice małych smyków mogą się więc bawić na całego.

PLUSY I BENEFITY

BONY ZAKUPOWE

ZA UZBIERANIE 333 PUZZLI KLUBOWICZ DOSTAJE BON O WARTOŚCI 10 ZŁ. JEŚLI NA KONCIE ZGROMADZONO WIELOKROTNOŚĆ 333 PUZZLI, NP. 666, TO ZOSTANIE WYGENEROWANY BON O WARTOŚCI 20 ZŁ.

ZWROTY BEZ PARAGONÓW

WSZYSTKIE TRANSAKCJE Z UŻYCIEM KARTY SMYK&SPÓŁKA ZOSTAJĄ NA NIEJ ZAPISANE. PRZY ZWROCIE TOWARU NIEPOTRZEBNY JEST PARAGON.

DRZEWO RODZINNE

KLUBOWICZ MOŻE DODAĆ DO DRZEWA RODZINNEGO SWOICH BLISKICH, A W SKLEPIE POBRAĆ DLA NICH DODATKOWE KARTY. DZIĘKI TEMU PUZZLE GROMADZĄ SIĘ NA WSPÓLNYM KONCIE. DODATKOWO ISTNIEJE OPCJA KALENDARZA, GDZIE MOŻNA DODAĆ DOWOLNE WYDARZENIA Z ŻYCIA DZIECKA ORAZ ZAMIEŚCIĆ TAM INFORMACJĘ O WYMARZONYM PREZENCIE.

OFERTY I RABATY

KLUBOWICZE DOWIADUJĄ SIĘ O OKAZJACH JAKO PIERWSI, DODATKOWO OTRZYMUJĄ OFERTY I RABATY DEDYKOWANE WYŁĄCZNIE DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach marketingowych przez Loyalty Point Sp. z o. o. , rozwiń >> Wyrażam zgodę na wysyłanie na podane przeze mnie: adres e-mail lub numer telefonu, informacji o charakterze handlowym oraz marketingowym przesyłanych rozwiń >>

TARGET PROGRAMU ORAZ DYSTRYBUCJA

TARGET PROGRAMU

Dzieci

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW

Offline (sklepy stacjonarne); Online (sklep internetowy: http://www.smyk.com/)

KOMUNIKACJA

REJESTRACJA ONLINE

Strona www

REJESTRACJA OFFLINE

Formularze papierowe

KOMUNIKACJA ONLINE

Aplikacja mobilna SMS WWW Email Facebook

KOMUNIKACJA OFFLINE

Sklep Ulotki, gazetki Infolinia

CUSTOMER CARE ONLINE

Email Facebook Formularz kontaktowy

CUSTOMER CARE OFFLINE

Call center

Powrót do góry